Arama Sonuçları

1. ömer hacısalihoğlu

3D YAZİCİ TEKNOLOJİSİ

Arkadaslar merhaba ; Ülkemiz de 3d yazici teknolojisini gelistirmek ve yerli cihaz uretimi desteklemek amaciyla paylasacagim anketi doldurursaniz memnun olurum. Saygilar. 3D TEKNOLOJİ
  2. ömer hacısalihoğlu

Büyük dişli vs küçük dişli

MERHABA; SORDUĞUN SORUYA ŞÖYLE CEVAP VEREYİM. KÜÇÜK DİŞLİLER TAHRİK DİŞLİSİDİR. YANİ HIZI FAZLA TORKU AZDIR. SONUÇ; EĞER TORK İSTİYORSAN KÜÇÜK DİŞLİDEN SONRA BÜYÜK DİŞLİ KULLAN. HIZ İSTİYORSAN KÜÇÜK DİŞLİDEN SONRA DAHA KÜÇÜK BİR DİŞLİ KULLAN HIZ DAHA FAZLA HIZ ELDE ET. HESAPLAMASINI ŞÖYLE...
  3. ömer hacısalihoğlu

ELEKTRİKLİ CİHAZLARIN KART YAZILIMLARI

Kardeşim Merhaba; Devre kartı tasarım programı olarak kicad, Proteus kullanabilirsin. Kendin üretim yapacaksanda kendine birtane mini cnc yapman lazım () bu video serisi sana fazlasıyla yardımcı olur. Yukarda belirttiğim programlardan ziyade Fusion 360 öğrenebilirsin CAM tasarımı için. Bu...
  4. ömer hacısalihoğlu

Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği Hakkında Yorumlar

BENİM YAKIN BİR AKRABAM OKUDU OKULU BİTİRDİKTEN SONRA (YTÜ MEZUNU) 3 SENE SADECE YABANCI DİL KURSLARINA GİTTİ. ÇÜNKÜ İŞ BULAMADI. EN SONUNDA RUSYADAN TEKLİF ALDI ŞİMDİ ORDA ÇALIŞIYOR. ÇOK KAZANIYOR MU EVET AMA PİSİKOLOJİSİ HARAP DURUMDA.BENİM TAVSİYEM BU SEKTÖRDE ÖNCÜ ÜLKELERİN DİLLERİNİ ÖĞREN...
  5. ömer hacısalihoğlu

Manyetik Alanın Isı İletim Katsayısına Etkisi

Akışkan hareketlerinin uygulanan elektromanyetik alandan etkilendikleri bilinmektedir. Elektriksel iletkenliği ve manyetikleşme özelliği yüksek olan akışkanların debi ve akış hızları manyetik alanın etkisiyle artmakta, elektriksel iletkenliği ve manyetikleşme özelliği düşük olan akışkanların ise...
  6. ömer hacısalihoğlu

Isıtma Havalandırma Ödev

ISI KAYBI HESABI (Mühendislik v Pratik Hesap) Isı Kaybı Hesap - NZN Engineering and Software (bu programı indir rahat rahat yaparsın) şu adrese bak kardeşim Kadir BİLENİN dersi sanırım
  7. ömer hacısalihoğlu

YERLİ URETİM SLA TEKNOLOJİLİ 3D YAZİCİ

maliyet hesabı hemen hemen yapıldı haziranda ilk prototipi ortaya çıkaracağız. Benim hedef kitlem genellikle tıp sektörü. Bunun yanında bireysel kullanıcı ne ister ne istiyor onu öğrenmek istiyorum.
  8. ömer hacısalihoğlu

dwg uzantısını katıya dönüştürmek

2016hacisalihogluomer@gmail.com burdan atabilirsin
  9. ömer hacısalihoğlu

dwg uzantısını katıya dönüştürmek

dosyayı paylaşır mısınız ?
  10. ömer hacısalihoğlu

YERLİ URETİM SLA TEKNOLOJİLİ 3D YAZİCİ

Arkadaslar merhaba; 3d yazici teknoljisi dünyada ve turkiyede hizla gelismekte. Bizde kismen bu yarista variz ulke olarak. Fakat eksigimiz yerli uretim yazicilarimizin az olmasi. Ben ve ekibim bu eksikligi farkettik ve genellikle TIP ve DİSCİLİKTE kullanilmak uzere yuksek hassasiyet önceliği...
  11. ömer hacısalihoğlu

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ YÜKSEK LİSANS

Merhabalar Merak ettiğim konu : 1 ) Makine mühendisliği için sizce hangi üniversiteler en iyi eğitimleri veririyor ? 2)Yüksek lisans yaparken araştırma görevlisi olabilir miyiz ?
  12. ömer hacısalihoğlu

MİKRO GAZ TÜRBİNLERİ

Mikro elektronik mekanik sistemler ülkemizde ve dünyada Ar-Ge yapılmayan fakat yeni geleceğin gözdesi olacak bir konu (MEMS)
  13. ömer hacısalihoğlu

Evinden calisacak, bilgisarda basit resim duzenlemeleri yapacak eleman araniyor.

Konu hakkında yeterli bilgiye ve ilgiye sahip olduğumu düşünüyorum bana ulaşabilirsiniz 2016hacisalihogluomer@gmail.com
Yukarı Alt