Arama Sonuçları

1. O

Makine Mühendisliği Kaynak Bölümü Stajı

niye saçma olsun, fırsatı kaçırma
  2. O

Geleceğe Dönük Tavsiyeler

plastik enjeksiyon ile ilgili ayrıntılı bilgi veren bir video youtube kanalı var mı bildiğiniz ?
  3. O

1. SINIF MAKİNE MÜHENDİSİNE TAVSİYELER

hangi firmalar elektrikli araçlara geçiş yapmaya başladı ?
  4. O

Talaşlı imalat

Modern İmalatın Prensibleri kitabı olabilir.
  5. O

ÖNERİ VE BİLGİ VERİRMİSİNİZ.

python programı ne işe yarar? makine mühendisi ne yapabilir pythonla ?
  6. O

1. sınıfta 3.5 ortalama yapmak için bu yaz ne yapayım arkadaşlar :) yardım

tasarım mühendisi olarak neler yapıyorsun ve ne uzerine tasarımlar ?
  7. O

Taşınım olayları

ilginç bir soru, cevabını ben de merak ediyorum.
  8. O

İBRAHİM YÜKSEL OTOMATİK KONTROL KİTABI

Otomatik Kontrol Sistem Dinamiği ve Denetim Sistemleri
  9. O

Kaynaklı imalat yapılmış parçaların teknik resmi

Arkadaşlar proje ödevim için kaynaklı birleştirme yapılmış parça veya parçaların teknik resimde gösterilmiş halini arıyorum. Biraz kompleks bir parça olursa çok daha guzel olur. Elinde bu tarz döküman olan varsa paylaşabilir mi? Proje ödevim için lazım şimdiden teşekkürler.
  10. O

Termodinamik - youtube kanalı

hocam merhaba severek izliyoruz sizi burda görmekten dolayı da mutlluk duydum.
  11. O

Makine Mühendisliği - Makine Elemanları

şifreyi doğru şekilde yazmamış olabilirsin. muhendisbeyinler.net
  12. O

Kozmos Evrenin ve Yaşamın Sırları / Carl Sagan

Diyelim ki akıllı tasarım sonucu oluştu. Bu senin dininin doğruluğunu kanıtlamaz ki. Einstein tanrı zar atmaz lafını söylerken neyi kasettiğini bir araştır istersen. Her neyse altın bilezikli, altın tepside kadehler, ırmaklar akan şelaleli ,sadece erkeğe ödül huri veren erkeği muhattap alan bir...
  13. O

Dinine masal diyorum olmadığını kanıtlaya İlginç.. Müslümanlığı siz ne zannediyorsunuz? Tek doğru , kesin mutlak doğru din falan mı? Adı üstünde inanç işte hiçbir kantlanabilirliği yok, Bilimsel hiçbir argüman ortaya koyamamış bir kitaba dayanan bir inanç sistemi işte. Düşünün ki size...
  14. O

Kendimi çok arastırmış bilim insanı zannetmiyorum. Din dediğiniz şey de öyle aşırı kafa yorulacak bir şey de değil zaten. Masal işte bir masal seni ne kadar ikna eder??! Öyle işte. Ben arkadasın nefretine karsı sert bir dil kullandım cahillikle alakası yok bence. Savunduğunuz kişi fikirlere...
  15. O

Bir mühendisin takip etmesi gereken siteler

Mühendishane malzeme mühendisliği MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ BİLGİLERİ Makine Eğitimi | Makine teknolojisi-Makine eğitim ve dersleri CAD CAM Mühendislik Yazılımları ve Mühendislik makine mühendisliği
  16. O

Nedir bu nefret, herkes sizin inandığınız masallara inanmak zorunda değil ki. Masallara inanan insan olmaktansa arastırın, sorgulayın insanlara nefret kusmayın rica ediyorum.
Yukarı Alt