Arama Sonuçları

1. Assiai22

Arkadaşlar yardımcı olur musunuz? Solidworks 2020

Selamlar dostum sahne uygula kısmından düz beyaz seçeneğini aktif edersen istediğin görüntüyü elde edeceksin.
  2. Assiai22

Proses ve İmalat Animasyonu

Herkese selam. Fabrika prosesi ve ekipman imalatlarımızı bir animasyon haline getirmek istiyorum. İnternette çok fazla güzel render'lı ve gerçekçi animasyonlar izledim. Fakat bu iş için doğru programı bulmakta zorlanıyorum. Bu konu ile ilgilenen veyahut sektörde tasarım mühendisi olarak çalışan...
  3. Assiai22

RETScreen 4

RETScreen 4 programını kullanmayı bilen biri var mı aranızda ? Şebeke dışı fotovoltaik bir sistemi kendi evim için kurmam gerekiyor fakat bir yerde takıldım.
  4. Assiai22

Comsol Multiphysics

Arkadaşlar selamlar. Çözüm sırasında Low minimum element quaility hatası alıyotum. Bu hatadan kurtulmak için ne yapmalıyım. Fully couple içerisinde Constant'ı, Automatic ve Automatic highly nonlinear olarakta çözdürmeyi denedim. Fakat yine başka hatalar aldım sorun ne olabilir aşağıya...
  5. Assiai22

COMSOL Multiphysics 4.3 Yardım

Selamlar !Bir ödevim için Comsol üzerinden 3 katlı bir binanın çizimini yapıp ısı transferini hesaplamam istendi. Materyal girişlerini comsolun kendi materyal arşivinden yapmaya çalıştım. Başlangıç sıcaklıklarını TMMOB Kalorifer tesaisatı çizelgelerinden aldım. Fakat analiz kısmını programdan...
Yukarı Alt