Arama Sonuçları

1. E

Online yds kursu?

Bakayım teşekkür ederim.
  2. E

Online yds kursu?

Merhaba online yds kursu için memnun kalıp tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı? Şimdiden teşekkür ederim.
  3. E

Ankara İSG kursu önerisi?

Tamamdır tavsiyeniz için teşekkür ederim.
  4. E

Teşekkür ederim ISO mantıklı olabilir.
  5. E

Teşekkür ederim Ankara'da mı aldınız? Bir de hangi belgeleri tavsiye edersiniz?
  6. E

Merhaba arkadaşlar Ankara da C sınıfı iş sağlığı ve güvenliği sertifikası almak için fiyat ve performans açısından memnun kaldığınız önerebileceğiniz kurs var mı? Teşekkür ederim.
  7. E

Elektrikli cihazların güç tüketimi

Merhaba biraz geç gördüm çok teşekkür ederim.
  8. E

Elektrikli cihazların güç tüketimi

Merhaba buzdolabının çektiği güç üzerinden maliyet hesabı yapacağım. Enerji etiketinde yıllık enerji tüketimi için 377 kwh/yıl yazıyor ürünün kullanım talimatında seri numarasının yazılı olduğu kısımda 150 w yazıyor. Aynı şekilde diğer beyaz eşyalarda da kafa karışıklığı yaşıyorum. Aylık olarak...
  9. E

Lisans Kpss B kursu

Merhaba arkadaşlar Ankara'da lisans kpss B grubu için önerdiğiniz bir dershane var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim. 1575060710 Güncel 1575060713 Güncel 1575060717 Güncel 1575060719 Güncel 1575060721 Güncel
  10. E

Enerji Sistemleri Mühendisliği İş İmkanları

Bence mantıklı bir karar, elektrik elektronik iş sahası olarak daha geniş.
  11. E

Enerji Mühendisliği İş İmkanları

@teknikadam Yıl 2017' de yorum yapmışsınız yıl 2019 enerji sistemleri mühendisi ya da enerji mühendisi başlıklı ilan açarken bile elektrik elektronik mühendisliği bölümü mezunu olmak gibi şartlar yazılıyor. Hâlâ hiçbir yerde enerji sistemleri mühendisliği mezunu iş ilanı görmüyorum.
Yukarı Alt